HBS regionalna liga - Jug 2014/15, 1. turnir

Autor z

poster copyOvaj vikend je biljarski klub Desetka domaćin prvog regionalnog turnira u regiji jug u novoj natjecateljskoj sezoni pod pokroviteljstvom Hrvatskog biljarskog saveza.

Na turniru se igra disciplina desetka na 6 dobivenih igri.

Nakon prvog dana su ostala najbolja šesnaestorica koja nastavljaju s turnirom u nedjelju u 10 sati. Ulaz je slobodan.

Rezultati prvog dana

1. kolo:

Marko Juric D - Stipe Topic O 6 / 2

 

W1:

Zvonko Tetec O - Marko Juric D 6 / 1
Darko Beslic O - Mario Mikacic O 6 / 3
Luka Vrdoljak Z - Spiro Cokaric Mt 6 / 1
Jozo Galic D - Alan Bujas D 6 / 2
Vedran Gracin Mt - Dejan Matura Si 6 / 2
Denis Andric O - Mario Mamut Mm 6 / 4
Luka Topic O - Ante Sola Z 0 / 6
Marin Perisin Z - Ivo Milin Z 5 / 6
Berislav Silic D - Ivan Jelic D 4 / 6
Marin Cokaric Mt - Radoslav Knezic Mt 3 / 6
Ivan Topic O - Vinko Roje Mt 6 / 5
Marin Vujnovic D - Bozo Propadalo St 5 / 6
Mile Afic Z - Boris Pranic O 6 / 5
Neven Jukic St - Damir Basic O 6 / 1
Zeljko Uremovic Mm - Mario Zupa St 3 / 6
Eduard Karamatic O - Tino Mindoljevic St 3 / 6

 

L1:

Stipe Topic O - Eduard Karamatic O 6 / 4

 

WQ:

Zvonko Tetec O - Darko Beslic O 6 / 5
Luka Vrdoljak Z - Jozo Galic D 5 / 6
Vedran Gracin Mt - Denis Andric O 6 / 2
Ante Sola Z - Ivo Milin Z 3 / 6
Ivan Jelic D - Radoslav Knezic Mt 4 / 6
Ivan Topic O - Bozo Propadalo St 6 / 2
Mile Afic Z - Neven Jukic St 6 / 2
Mario Zupa St - Tino Mindoljevic St 6 / 5

 

L2:

Stipe Topic O - Zeljko Uremovic Mm / ff
Damir Basic O - Boris Pranic O 1 / 6
Marin Vujnovic D - Vinko Roje Mt 5 / 6
Marin Cokaric Mt - Berislav Silic D 6 / 5
Marin Perisin Z - Luka Topic O 5 / 6
Mario Mamut Mm - Dejan Matura Si 6 / 0
Alan Bujas D - Spiro Cokaric Mt 6 / 5
Mario Mikacic O - Marko Juric D 5 / 6

 

LQ:

Stipe Topic O - Ante Sola Z 2 / 6
Boris Pranic O - Denis Andric O 6 / 2
Vinko Roje Mt - Luka Vrdoljak Z 6 / 4
Marin Cokaric Mt - Darko Beslic O 6 / 3
Luka Topic O - Tino Mindoljevic St 5 / 6
Mario Mamut Mm - Neven Jukic St 6 / 0
Alan Bujas D - Bozo Propadalo St 2 / 6
Marko Juric D - Ivan Jelic D 1 / 6

 

Parovi osmine finala (nedjelja u 10 sati):

Zvonko Tetec O - Ante Sola Z
Jozo Galic D - Marin Cokaric Mt
Vedran Gracin Mt - Mario Mamut Mm
Ivo Milin Z - Boris Pranic O
Radoslav Knezic Mt - Vinko Roje Mt
Ivan Topic O - Tino Mindoljevic St
Mile Afic Z - Bozo Propadalo St
Mario Zupa St - Ivan Jelic D