2. HBL Jug 2013/14 - 5. turnir

  • PDF

2liga5

Biljarski klub Desetka bio je doma?in 5. turnira 2. HBL Jug. Na turniru se igrala devetka na osam dobivenih igri s repasaom do ?etvrtfinala. Na turniru je sudjelovalo 28 igra?a, a najuspjeniji je bio Jordan Sobin koji je u finalu pobijedio Milu Afi?a rezultatom 8:6. ?estitamo!

Rezultati:

1. kolo:

Vedran Gracin Mt - Walk-Over /
Mihovil Kovacic Om - Alan Bujas Des 8 / 7
Marko Sola Des - Drazen Saskor Om 8 / 6
Denis Andric Om - Mario Mamut Kas 8 / 6
Hrvoje Zaja Om - Vedran Divkovic Kas ff /
Bozo Covic Des - Vinko Smolic Om 8 / 5
Ivan Jelic Des - Marin Cokaric Mt 4 / 8
Walk-Over - Jordan Sobin Kas /
Bozo Propadalo St - Walk-Over /
Dejan Matura Si - Vinko Roje Mt 3 / 8
Luka Topic Om - Stipe Topic Om 1 / 8
Ante Sola Kas - Ivan Roso Kas 8 / 7
Mile Afic Kas - Ivan Radun Kas 8 / 3
Ivan Topic Om - Jozo Galic Des 6 / 8
Eduard Karamatic Om - Marin Perisin Kas 8 / 7
Walk-Over - Goran Bazina Om /

W1:

Vedran Gracin Mt - Mihovil Kovacic Om 4 / 8
Marko Sola Des - Denis Andric Om 8 / 4
Vedran Divkovic Kas - Bozo Covic Des 8 / 6
Marin Cokaric Mt - Jordan Sobin Kas 7 / 8
Bozo Propadalo St - Vinko Roje Mt 8 / 2
Stipe Topic Om - Ante Sola Kas 3 / 8
Mile Afic Kas - Jozo Galic Des 8 / 6
Eduard Karamatic Om - Goran Bazina Om 4 / 8

L1:

Walk-Over - Alan Bujas Des /
Drazen Saskor Om - Mario Mamut Kas 2 / 8
Hrvoje Zaja Om - Vinko Smolic Om 8 / 7
Ivan Jelic Des - Walk-Over /
Walk-Over - Dejan Matura Si /
Luka Topic Om - Ivan Roso Kas 4 / 8
Ivan Radun Kas - Ivan Topic Om 8 / 6
Marin Perisin Kas - Walk-Over /

L2:

Alan Bujas Des - Eduard Karamatic Om 8 / 1
Mario Mamut Kas - Jozo Galic Des 3 / 8
Hrvoje Zaja Om - Stipe Topic Om 8 / 2
Ivan Jelic Des - Vinko Roje Mt 8 / 2
Dejan Matura Si - Marin Cokaric Mt 8 / 7
Ivan Roso Kas - Bozo Covic Des 8 / 2
Ivan Radun Kas - Denis Andric Om 8 / 7
Marin Perisin Kas - Vedran Gracin Mt 5 / 8

WQ:

Mihovil Kovacic Om - Marko Sola Des 8 / 6
Vedran Divkovic Kas - Jordan Sobin Kas 0 / 8
Bozo Propadalo St - Ante Sola Kas 8 / 3
Mile Afic Kas - Goran Bazina Om 8 / 7

L3:

Alan Bujas Des - Jozo Galic Des 8 / 5
Hrvoje Zaja Om - Ivan Jelic Des 8 / 4
Dejan Matura Si - Ivan Roso Kas 8 / 7
Ivan Radun Kas - Vedran Gracin Mt 2 / 8

LQ:

Alan Bujas Des - Vedran Divkovic Kas / ff
Hrvoje Zaja Om - Marko Sola Des 8 / 5
Dejan Matura Si - Goran Bazina Om 5 / 8
Vedran Gracin Mt - Ante Sola Kas 8 / 5

?etvrtfinale:

Mihovil Kovacic Om - Alan Bujas Des 8 / 6
Jordan Sobin Kas - Vedran Gracin Mt 8 / 2
Bozo Propadalo St - Goran Bazina Om 8 / 7
Mile Afic Kas - Hrvoje Zaja Om 8 / 3

Polufinale:

Mihovil Kovacic Om - Jordan Sobin Kas 4 / 8
Bozo Propadalo St - Mile Afic Kas 7 / 8