4. TURNIR DALMATINSKE LIGE - Tron Engebakk pobjednik

  • PDF

Nedjelja, 03. veljače 2013. godine u prostorijama BK Desetka, sa početkom u 11,00 sati održat će se 4. turnir Dalmatinske lige, disciplina "Devetka".

Pobjednik turnira je Tron Vidar Engebakk koji je u finalu pobijedio Berislava Šilića rezultatom 7:5. Čestitke pobjedniku!

Challenge nitko nije osvojio pa se iznos od 950 kuna prenosi u peti turnir koji se igra u biljarskom klubu Kaštela za mjesec dana, disciplina desetka.


Svi rezultati:


1. kolo:

 

Ante Šustić  - Walk-Over  /
Dejan Matura  - Tino Mindoljević  1 / 7
Božo Propadalo  - Walk-Over  /
Walk-Over  - Mladen Kelava  /
Zoran Primić  - Walk-Over  /
Andrej Marelić  - Ivo Milin  1 / 7
Ivan Topić  - Tron Engebakk  6 / 7
Walk-Over  - Igor Škorić  /
Jordan Sobin  - Walk-Over  /
Marin Perišin  - Zvonko Tetec  5 / 7
Berislav Trogrlić  - Walk-Over  /
Walk-Over  - Luka Topić  /
Alan Bujas  - Walk-Over  /
Walk-Over  - Vedran Gracin  /
Stipe Topić  - Berislav Šilić  1 / 7
Walk-Over  - Zrinka Antonijević  /


W1:

 

Ante Šustić  - Tino Mindoljević  ff /
Božo Propadalo  - Mladen Kelava  / ff
Zoran Primić  - Ivo Milin  4 / 7
Tron Engebakk  - Igor Škorić  7 / 0
Jordan Sobin  - Zvonko Tetec  3 / 7
Berislav Trogrlić  - Luka Topić  7 / 4
Alan Bujas  - Vedran Gracin  4 / 7
Berislav Šilić  - Zrinka Antonijević  1 / 7


L1:

 

Dejan Matura  - Berislav Šilić  2 / 7
Walk-Over  - Alan Bujas  /
Andrej Marelić  - Luka Topić  7 / 1
Ivan Topić  - Jordan Sobin  1 / 7
Marin Perišin  - Igor Škorić  7 / 6
Walk-Over  - Zoran Primić  /
Walk-Over  - Mladen Kelava  /
Stipe Topić  - Ante Šustić  / dis


WQ:

 

Tino Mindoljević  - Božo Propadalo  2 / 7
Ivo Milin  - Tron Engebakk  1 / 7
Zvonko Tetec  - Berislav Trogrlić  7 / 3
Vedran Gracin  - Zrinka Antonijević  5 / 7


L2:


 

Berislav Šilić  - Alan Bujas  7 / 4
Andrej Marelić  - Jordan Sobin  2 / 7
Marin Perišin  - Zoran Primić  2 / 7
Mladen Kelava  - Stipe Topić  dis /


LQ:


 

Berislav Šilić  - Ivo Milin  7 / 2
Jordan Sobin  - Tino Mindoljević  7 / 6
Zoran Primić  - Vedran Gracin  7 / 6
Stipe Topić  - Berislav Trogrlić  7 / 6


četvrtfinale:


 

Božo Propadalo  - Jordan Sobin  4 / 7
Tron Engebakk  - Zoran Primić  7 / 4
Zvonko Tetec  - Stipe Topić  7 / 5
Zrinka Antonijević  - Berislav Šilić  1 / 7


polufinale:


 

Jordan Sobin  - Tron Engebakk  4 / 7
Zvonko Tetec  - Berislav Šilić  5 / 7


finale:


Tron Engebakk  - Berislav Šilić  7 / 5